نتایج جستجو برای عبارت :

دلاتون شاد!

برای بهبود حال میتونید ... استغفار کنید:)
آقای پناهیان توی یکی از ویدئو هاشون میگفتند مومن نباید غمگین باشه اگر بود یعنی یه جای کارش میلنگه بره و از خدا طلب بخشش کنه ! یه کاری کرده همون کار مسبب غم شده ...
مومن باید دل شاد داشته باشه! از نوع واقعیش ...
زمین نفسی دوباره می کشد
برگهای درختان رنگارنگ می شوند
گلهای طبیعت شکوفا می شوند 
پرندگان  در شکوفایی بهار نغمه ی شادی و سرور سر می دهند 
کابوس های غمین و خسته را دور می ریزیم 
و به استقبال بهار می رویم
دلاتون شاد 
روزگارتون همیشه سر سبز 
عید تون مبارک 
                                     سال خوبی داشته باشید 

سلام به همه مشتری های کافه ما. کافه سرگرمی.

ایشالا دلاتون خندون لباتون شاد و حتی بالعکس.
نــــــــــــــــــــــــــــــوروز همـــــــــــــــــــــه همـــــــــوطنای ایرانیم مبــــــــــــــــــــــــــــــارک!                                

happy new year to iranian
​​​​​​​
سلام سال نوتون مبارک. 
الهی شیب های زندگیتون بدون اصطکاک✨آینه دلاتون همواره صافعدسی نگاهتون همگراچگالی محبتتون بیشتر از جیوهنیروهای منفی زندگیتون همواره خنثی❤️سیم های ارتباطیتون بدون مقاومتنیروهاتون همواره از نوع جاذبهسرعت پیشرفتتون به اندازه ی سرعت نورهسته های فعالیتتون رادیواکتیو
شاهی - دبیر فیزیک
سلام سال نوتون مبارک.
الهی شیب های زندگیتون بدون اصطکاک✨آینه دلاتون همواره صافعدسی نگاهتون همگراچگالی محبتتون بیشتر از جیوهنیروهای منفی زندگیتون همواره خنثی❤️سیم های ارتباطیتون بدون مقاومتنیروهاتون همواره از نوع جاذبهسرعت پیشرفتتون به اندازه ی سرعت نورهسته های فعالیتتون رادیواکتیو
شاهی - دبیر فیزیک
مثبت بودن رو باید از پروتون یاد گرفت؛ چون همیشه مثبته :) امیدوارم همیشه‌ی خدا با آدمای مثبت برخورد داشته باشید :)
تابستون با گرمی خاص و منحصر به خودش رسید :) اول تابستونتون مبارک... اگه اشتباه نکنم امروز طولانی ترین روزه ساله :) روزاتون پرکار :) امیدوارم تو این روزای گرم؛ دلاتون گرم :) و خوارکیاتون چیزای خنک مثل یخ در بهشت با طعم آلبالو باشه ^_^ تابستون همه چیش خوبه الا پشه هاش :/ همیشه اول تابستون یادی از مظلومیت پشه ها با این لطیفه می کنم: به پشهه م
جان ناقابل من چه ارزشی دارد که فدای تو شود...

+ عیدتون مبارک . الهی که حضرت شادی و سرور مهمونِ دلاتون کنن توی این روز عزیز

+از دیروز ظهر که کمرم رگ به رگ شد و چارچنگولی موندم و برای هر حرکت کوچیکی شرشر اشک میریختم تا بتونم حالت دراز کشیدنم رو عوض کنم، فهمیدم لحظه و دقیقه و عمر و ارزش وقت و سلامتی یعنی چی. حتی فهمیدم اینکه بتونی بدون نگرانی دکتر بری یعنی چی. از دیروز با خودم فکر میکنم یه وقتایی یه دردایی لازمه بیان تا قدر عافیت بدونیم... بچه های خ
مادر بزرگ مادریم همیشه میگفت:مریم جون بعضی غم ها هم هستن که ریشه تو جونت دارن مادر،هرروز رشد میکنن و ریشه میدوونن.شاخو برگشون از تو نگات از چشات میزنه بیرون،ریشه شون میپیچه دور قلبت،بعضی وقتا خودت هرروز آبش میدی ،هرروز تقویتش میکنی،ولی همیشه هم این آبپاشه دست تو نیست،گاهی هم یکی دیگه این کارو برات میکنه!میگفت آبپاش رو ندین دست آدمای اطرافتون،بکَنین این علف هرز غم رو از تو دلاتون!بردارین دستتونو از گردن غم،میگفت شب که همیشه شب نمیمونه.شب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علم و معنویت