نتایج جستجو برای عبارت :

Kiss

1080p,720p,Scooby-Doo! And Kiss: Rock and Roll Mystery 2015,WEB-DL,x265 HEVC,اسکوبی دو 2015,بلوری,دانلود Scooby Doo And Kiss Rock and Roll Mystery,دانلود رایگان انیمیشن با دوبله فارسی,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم Scooby-Doo And Kiss Rock and Roll Mystery 2015,دانلود قسمت جدید انیمیشن اسکوبی دو,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن اسکوبی دو 2015,
ادامه مطلب
 (Artist: Exo | Music Name: Electric Kiss | Genre: Pop | Released: 2018 | Album: Countdown | EXO - Electric Kiss (Music Video

هنرمند: اکسو | نام موزیک: بوسه الکتریکی | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (اکسو) EXO با نام (بوسه الکتریکی) Electric Kiss
ادامه مطلب
Darling in the FranXX
KISS OF DEATH 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت
Artist: Vexento | Music Name: Digital Kiss | Genre: Electro/Dance | Released: 2016 | Vexento - Digital Kiss

هنرمند: وکس انتو | نام موزیک: بوسه دیجیتال | سبک: الکترو | تاریخ انتشار: 2016 | ملیت: کانادا
دانلود آهنگ بی کلام (وکس انتو) Vexento با نام (بوسه دیجیتال) Digital Kiss 

ادامه مطلب

سلااااااام گلهای تو خونه دوست جونیای نمونه قول بدین پست های بنده یادتون بمونه همچنین منو تو اینستا و تلگرام دنبال کنین..... میدووووونم این اخری ریتم شعرمونو بهم ریخت ولی خیلی مهمههه خیلیییییییی نگم براتون خلاصه
خب خب خب اینم کیک تولد خفن طووووری خامه ای با تزیینات فوندانت و البته تکنیک جذاب نقاشی رو فوندانت برا آبجی خانومی دیگه یادشم نبود و اصلا تو این اوضاع قرنطینه فکرشم نمیکرد براش ی همچین کیک خوشملی درست کنم خلاصه ک کلی سورپرایز شد جا
دانلود سریال kiss me again

تیکه هاییشو دیدم به نظرم جالب بود .. مخصوصا اون دختره که عالمو عادمو با هم شی میکنه منو یاد خودم میندازه

لینک دانلود کیفیت ۴۸۰
EP1

قسمت ها بعدی سریال در صورت داشتن نظر مثبت و کامنتاتون آپ میشه و حداقل هفته ای دوتا پارت آپ میکنم ..

لینک سریال love by chance هم تا قسمت دوم با کیفیت شد .. میتونین دان کنین ..

آنیو به همگی من بارانا هستم 
اینجا بیشتر ویدئو و عکس های طنز میزارم اگه خبری هم گیرم بیاد میزارم اما کم 
 هم از بوی بند ها میزارم هم از گرل بند ها .
شاید فن فیکشن هم گذاشتم .
وخب همین دیگه نظر هم بدید که چه چیز دیگه ای هم بزارم
سارانگهه

سلااااااام سلااااااااااااام دوست جونیای خودم سال نو همگی مباااااارک صدسال به این سالها هرروزتان نوروز نوروزتان پیروز
من برگشتم دوباره با ی کیک عصرونه دلبرررررر و خوشمزززه 
ایشون یک عدد کیک شکلاتی بی بی بااااا روکش شکلاتی(دیگه چه شود کیک شکلاتی روکش شکلاتی) بسییییی خوشمزه و خوش طعم هستن که تو زمان قرنطینه درست شدن و با اندک امکانات تو این دوره دیزاین شدن جااااااای همگی خالی من به نیابت از همتون کل کیک رو میل کردم و نذاشتم هیشکی بخوره کی
دانلود رایگان فیلم اکشن بوسه مرگ با دوبله فارسی Death Kiss 2018 BluRay
فیلم سینمایی بوسه مرگ ۲۰۱۸ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام فیلم: بوسه مرگ – Death Kiss | ژانر: اکشن، جنایی، درام | محصول آمریکا | انتشار: 2018
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:28:12 | زیرنویس فارسی: دارد
حجم: 1.7 گیگابایت + 890 مگابایت + 448 مگابایت | امتیاز: 4.5 از 10
خلاصه داستان: یک مامور قانون به شهری پر از جرم و جنایت میرود تا آرامش را در آنجا برقرار کند و در عین حال باید از خانواده اش نیز محافظت ک
یادتونه آسمان به من می گفت ننه و من می گفتم دور و بر ما کسی به مامان ننه نمی گه از کی یاد گرفته ؟
از خودم
بله خودم وقتی می خواستم خیلی احساسات به خرج بدم محکم بغلش می کردم و به پشتش می زدم و می گفتم نَــــــــــنِه نََنِـــــــــــــــــــــــــــــه دقیقا با همین غلظت . 
بعد از چند روز که از ننه گفتن آسمان گذشت فهمیدم منظورش از ننه من نیستم بلکه می خواد بگه بیا بهم محبت کن. و کی متوجه شدم وقتی من شدید مشغول پخت و پز بودم و نیم ساعتی بود بغلش نکر
لطفا زندگی را زندگی کنید. جوانی کنید. جلوی اینه با خودتان حرف بزنید. بلند بخندیدو بچرخید.خودتان را بغل کنید.
به درک که دیگران درمورد تو چه فکری میکنند فکر انها تورا خوشبخت نمیکند:یک لحظه تصور کنید که پیر و بیمارید که حتما این لحظه را خواهید داشت. 
ان لحظه تنها ارزویتان یک روز همین روزهای جوانی شماست که بیهوده برایش غصه می خوردید.
و بی هدف شب و روزهایتان را صبح و شب می کنید: این لحظه ها هیچ جوره بر نمیگردند .
خودت به خودت خوشبختی هدیه کن.
خودت هیچ
خرید کتاب The Kiss Quotient
بهترین رمان عاشقانه goodreads در سال 2018 که در 30 می 2018 چاپ شد.
یک رمان ابتکاری دلربا و با طراوت که یک چیز را اثبات می کند : داده های کافی در جهان برای پیش بینی آنچه که قلب شما را تکان می دهد وجود ندارد.
استلا لین معتقد است که ریاضی تنها چیزی است که جهان را متحد می کند. او با الگوریتم هایی را برای پیش بینی خرید مشتری طراحی می کند شغلی که با توجه به مهارت استلا در آن باعث پولدار شدنش شده است. اما استلا در عضق ورزیدن بسیار بی تجربه است و
امروز داشتم تو تلگرام می‌چرخیدم
نمیدونم چی شد دستم خورد روی پروفایل جاریم، دیدم داخل بیو خودش وبلاگشو معرفی کرده، چیزی که همیشه برای من جذابه
مینو دختر خوب و فعالیه، این کارش ی جرقه ای داخل ذهنم زد که منم از شر اینستا راحت بشم و افکارمو بنویسم، چون بسیاااار زیاد فراموشکارم...ممنون مینو جان
این شعر قشنگو می‌خوام قاب کنم برای خونمون

تلفیق دو عطر...زندگی یعنی این
لبخند دو چتر...زندگی یعنی این
پاییز برای عشق، فصل خوبیست
نقطه سر سطر...زندگی یعن
HENRY - Monster
Kiss meTell me all those lies like when you miss meOpen up your heart and let your love touch meI just need it all, I've been so patient, waiting for you so longAnd if you let it go when I'm holding you closeInside my arms, in the moment with youRight now the time is wrongI've been writing these songs 'bout how I can't be with youBut I don't wanna be a monsterBut I've been here for daysDrinking too much now I want youCan't get you off my brainI won't be the one to tell you thingsAnd lie to you if you won't listen, noI'm not a monster, monster, noBut every time you kiss meTell me pretty lies about your historyI'm so tired of the back and forthTelling me that you're wanting moreI don't know what you're in this forPeople try to tell you things but you won't listen, noAnd if yo
سلام دوستای خوشگلم
منافذ پوست که دریچه های ریزی در محل فولیکول های مو هستندبرای خارج شدن سموم و چربی که ممکنه ارثی باشن یا در اثر عوامل محیطی به وجود بیان.
ازجمله دلایلش می تونه قرار گرفتن در معرض اشعه خورشید باشه یا استفاده طولانی مدت از کرم دارای چربی زیاد و همچنین بالا رفتن سن .
این منافد هیچوقت کامل از بین نمیرن ولی ما می تونیم با یک سری راهکار ها قطرشون رو کم کنیم تا جایی که به چشم نیان
راهکارها
شستشوی صورت با شوینده مناسب پوست 
استفاده م
Do you remember those times when I wrote about how I want X to want me, how I wanted him to feel like he needed me? Well, maybe that day finally came along. It has been only a few hours maybe that I’m swirling in the thought of the things we said. I always bring the idea of being a bad girl with X. I can easily do it because I know X never lets Xself  to act on it. But tonight was different. I felt something that I had never felt before. I felt hot burning desire. It must’ve been so for X to allow Xself to say those things. I had never received such powerful words from X. I had a dream last night. X and I were sitting on the couch by the kitchen door in the old house. The children were playing on the ground. X looked into my eyes not noticing the looks of the children. X felt my arm a
اخیرا یه آهنگی به نام  Livin' in a World Without You از آلبوم رزهای سیاه 2008 و از گروه راکی با نام The Rasmus شنیدم که به معنی واقعی هر بار موقع شنیدنش خشکم میزنه...
این آهنگ بی نظیره... البته دو نسخه از اون وجود داره که هر دو شنیدنی هستن اما احتمالا نسخه آکوستیک اون بتونه اشکتون رو در بیاره...

متن انگلیسی شعر رو اینجا میذارم. اگه کسی دوست داشت بگه ترجمشم میذارم. ترجمه کردن این شعر بی نظیر جزو وقت های تلف شده عمر نمیتونه محسوب بشه...
عنوان: زندگی در دنیایی بدون تو - Li
بعضی از نوزادان از بدو تولد ضایعه ای روی قسمتی از پیشانی یا پشت گردن دارن که به شکل یک ناحیه ی صورتی رنگه.هیچ مشکل خاصی نداره و در موردش صرفا به والدین اطمینان خاطر میدیم...اسم های مختلفی برای این ضایعه گفتن که یکیش "angel's kiss"هست...شما ببین یک آدم چقدر ذوق و سلیقه داشته که اسم یک ضایعه ی پوستی رو بذاره "بوسه ی فرشته"?
♡ ارائه شده توسط وبسایت متن عاشقانه ♡

TAYLOR SWIFT: 
Last Kiss: 
I still remember the look on your face
هنوز یادمه چه قیافه ای گرفته بودی
Been through the darkness at 1:58
ساعت 1 و 58 دقیقه از تاریکی عبور می کردم
The words that you whispered for just us to know
کلمه هایی که زمزمه می کردی تا بدونیم
You told me you loved me so why did you go away, go away
تو که گفتی خیلی دوستم داری پس چرا رفتی؟
I do recall now the smell of the rain
من بوی بارون رو به یاد میارم
ادامه مطلب
۱. خب البته که رتبه ی کنکور شخصیه و از قدیم گفتن هرچه رتبه بیشتر شخصی تر! ولی اگه کسی پیدا بشه که درست یک هفته مونده به کنکور، فقط یه دور سوال های سه سال قبل رو تمرین کنه و سرکار هم بره و همسن منم باشه و بعدش رتبه ی ۱۶ هزار بیاره هرگز به رتبم افتخار نخواهم کرد و پنهانش خواهم کرد و اصلا واسه همیشه کنکور رو میبوسم میذارم کنار! هنریه واسه خودش... یعنی تو نوع خودش بی سابقه س! راضی ام از خودم...۲. واسه پست قبلی عاشق اون دو نفری شدم که پستم رو پسند نکردن... ی
My dearest X,
life has been kind to me so far and I thank the world for your existence. Time will pass and we will grow old, but my heart will always stay the same. It's magical how unique a first love can be. Do you remember the time we sat at tables eating lunch or dinner and my heart would pound faster and faster until you glimpsed at me and then my heart would stop?
It doesn't happen anymore but I have a feeling it might. A heart, a wish, and your kindness are the things you sent me. And in return I sent you a tulip, a kiss, and a need for your wishes.
I love you,
me
صدای گریه حسین رو شنیدم(همسایه دیوار به دیوارمان هستند)، چقدر دلم تنگ شده براش... یک هفته ای میشه که تب خال زده بودم برای همین نمی تونستم هیچ کدوم از اخوی زادگان رو بغل و بوسشون کنم. حس میکنم بوس خونم اومده پایین:)
بچه ها خیلی شیرین و خوشمزه هستند. 

×الان در شرایط سختی هستم کلا ... هم درسی و هم کاری و هم... دیگه نمیکشم. دلم میخواد رها کنم همه چی رو و برم. لطفا برام دعا کنید. که همه چی به خوبی و خوشی ختم بشه. و هیچ کس این وسط ناراحت نشه. که منم انقدر ذهن
coldplay & the chainsmokers_something just like this
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
I've been reading books of oldThe legends and the mythsAchilles and his goldHercules and his giftsSpiderman's controlAnd Batman with his fistsAnd clearly I don't see myself upon that list
But she said, where'd you wanna go?How much you wanna risk?I'm not looking for somebody with some superhuman
بوسه های عاشقانه در تخت خواب از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
لب_گرفتن hashtag on Instagram • Photos and Videos
▶ 1 00
Nov 17 2016
597 Likes 4 Comments on Instagram “ kiss کلیپ عاشقانه پیشاپیش شب جمعتون خوب ”. ▶ 4 07
Aug 6 2016
اصن دلم آهنگ بزارم واسه دنبال کننده هام یه موزیک ویدیوی هندی از کانالم حذف شد دیروز الانم عصبانیم ینی.
ادامه مطلب
سلااااااام دوستای عزیزم
اینم نتیجه ورکشاپ کیک فوندانتم که کلی دوق کردم براش، همونی شد که میخواستممممم ی کیک شیک و خوشمزه با فیلینگ موز و گردو
کلی اتفاقای قشنگ افتاد، گیپور درست کردیم و چسبوندیمش اون گوشه، مولد پاپیونی که استاد عزیزم خریده بودو افتتاح کردیمو پاپیون خوشملمونو چسبوندیم کنار گیپور کلیییییییی هم با خمیر فوندانت گل رز درست کردیم و گذاشتیم روی کیک مگه داااااااریم ازین قشنگتر؟؟؟؟!!!
اولش ک خواستم این کلاسو برم باخودم فکر میکرد

حالا قرش بدیییییین 

دریافت وانشات

دست نویسندش ددی درد نکنه ( ببخشید ددی جونم پیدا نکردم چیز بهتری که براش بذارم میاااانهه)

لایک یادتون نره هاااا
****حسین پناهی****
حسین پناهی= میدونی بهشت کجاست؟....
یه فضای چند وجب در چند وجب....!!
بین بازوهای کسی که دوستش داری....
حسین پناهی=می خواهم برگردم به روز های کودکی...
ان زمان هاکه تنها قهرمان پدر بود...
عشق تنها در اغوش مادر خلاصه میشد....
بالاترین نقطه زمین شانه های پدر بود....
بدترین دشمنانم خواهر برادر خودم بودند...
تنها دردم در زانوهایم بود....
تنها دردم درد زانوهایم بود....
تنها چیزی که میشکست اسباب بازی هایم بود ...
و معنای خدا حافظ تا فردا بود....
اشکهای

سلاااام و صدسلام من اینبار اومدم با شیرینیه محبوووب و دوسنداشتنی ک بعید میدونم کسی دوست نداشته باشه یا تابحال امتحان نکرده باشه طعمشو.... اون قدیم الایام دوران جوانی کجایی ک یادش بخیر میرفتیم خونه مامان بزرگمون ب عشق مامان بزرگمون بابابزرگمون اصن مدیونین فک کنین بخاطر این دلبرکا میرفتیم اصن ما ک الحمدالله شکمو نیستیم والااااا بوخودا علی الخصوص مننننننن حالا شماهارو نمیدونمواقعااااااا عطر و طعمش معرکههههه س نگم براتون.... حالا ی مدل ق

سلام دوستای گلم 
من تازه ثبت نام کردم 
امیدوارم بتونم مطالب خاص و جایی هم گفته نمیشه و براساس تجربم در اختیارتون بزارم رو خوشتون بیاد
درمورد چاقی صورت که ما خانم ها هر کاری میکنیم که صورتمون یکم توپولتر بشه که مسلما صورت لاغر و خشک زیاد جذاب نیس .
خیلی راهکارها همه جا میگن از ماسک خیار از خراطین و فیلر و مرطوب کننده و ابرسان و.....
اما یه کاری که خیلی ما بهش توجه نمیکنیم طرز استفاده از روغن های صورت و مرطوب کننده و ابرسانه ..
من به مدت طولانی از
خوووووبببببببببببببب
جونم براتون بگه کههههههه
مهسا اومدهههه!! بعععععله بالاخره مخاطب خاص بلاگ مو دوباره بعد حدود یک سال از نزدیک میبینمش و چه قدددددددددددددددر خوشحالم از این که بازم حضورا میبینمش و کلی میشینیم و حرف می زنیم و میگیم و میخندیم ........ واییی خدا جاتون خالی خوهد بود جای کی دقیقا>؟! ;) :))))
هیچی دیگه خواستم نشونه بذارم یادم نره این اتفاق خوبو که براش خاطره ای ثبت کنم بعدا توی دفتر خاطراتم
راستش این روزا خیلی روزای خوبیه
خدایااااا
خوووووبببببببببببببب
جونم براتون بگه کههههههه
مهسا اومدهههه!! بعععععله بالاخره مخاطب خاص بلاگ مو دوباره بعد حدود یک سال از نزدیک میبینمش و چه قدددددددددددددددر خوشحالم از این که بازم حضورا میبینمش و کلی میشینیم و حرف می زنیم و میگیم و میخندیم ........ واییی خدا جاتون خالی خوهد بود جای کی دقیقا>؟! ;) :))))
هیچی دیگه خواستم نشونه بذارم یادم نره این اتفاق خوبو که براش خاطره ای ثبت کنم بعدا توی دفتر خاطراتم
راستش این روزا خیلی روزای خوبیه
خدایااااا
سریال
وضعیت
روزهای آپ
ساعت پخش

آخرین قسمت های
آپ شده
لینک های سریال

1
why are you
درحال پخش
یکشنبه
22:00
12
مشاهده

2
2gether
درحال پخش
شنبه
9
مشاهده

3
my engineer
درحال پخش
یکشنبه
5 تا 8
مشاهده

4
dark blue kiss
اتمام پخش
دوشنبه - چهارشنبه
4 تا 8
مشاهده

5
sotus
اتمام پخش
یکشنبه - چهارشنبه 
8
مشاهده

6
love by chance
اتمام پخش
سه شنبه - جمعه
9
مشاهده

7
theory of love
درحال پخش
شنبه - چهارشنبه
12 قسمت آخر
مشاهده

8
kiss me againe
درحال پخش
سه شنبه - پنجشنبه
8 تا 10
مشاهده

9
2moons 2
در
ABBA_the winner takes it all
I don't want to talkAbout the things we've gone throughThough it's hurting meNow it's historyI've played all my cardsAnd that's what you've done tooNothing more to sayNo more ace to play
The winner takes it allThe loser standing smallBeside the victoryThat's her destiny
I was in your armsThinking I belonged thereI figured
نام پرده نما: Death Kiss 2018
ژانر:Action / Crime / Drama
کارگردان :
نویسنده :
بازیگران:
فیلم نامه :
تدوین:
آهنگساز:
فیلمبرداری :
اطلاعات بیشتر پرده نما :IMDB و WIKI و rottentomatoes
کشور تولید کننده:
تاریخ انتشار :
زبان پرده نما :اِنگلسی اَمریکن
کمپانی تولیدکننده :
بودجه :
میزان فروش :
کیفیت های تصویری :
کیفیت های صوتی :
مدت زمان: 
رده سنی :
خلاصه داستان:
*آیااین پرده نما ارزش دیدن را دارد؟؟؟ : بله اَلبته

دانلود با کیفیت 720
دانلود با کیفیت 1080
فقط همینا رو داشت
شما هم ازش خبر داشتین؟؟؟؟
چرا به من نگفته بودین؟ 

Ayy, I've been fuckin' hoes and poppin' pillies
Man, I feel just like a rockstar (star)
Ayy, ayy, all my brothers got that gas
And they always be smokin' like a Rasta
Fuckin' with me, call up on a Uzi
And show up, man them the shottas
When my homies pull up on your block
They make that thing go grrra-ta-ta-ta (pow, pow, pow)
Ayy, ayy, switch my whip, came back in black
I'm startin' sayin', "Rest in peace to Bon Scott"
Ayy, close that door, we blowin' smoke
She ask me light a fire like I'm Morrison
Ayy, act a fool on stage
Prolly leave my fuckin' show in a cop car
Ayy, shit was legendary
Threw a TV out the window of the Montage
Cocaine on the table, liquor pourin', don't give a damn
Dude, your girlfriend is a groupie, she just tryna get in
Sayin', "I'm with the band"
Ayy, ayy, now she actin
دنبال کننده های عزیزم سلام
عاشق همتونم
قبل از شما هیچ انگیزه ای نداشتم ولی حالا بخاطر شما 9 نفر ادامه میدم
البته امیدوارم یه روز این 9 نفر بشن 900

میخوام یسری کتاب بمب خنده براتون بزارم

پ.ن:لطفا نظر بدبد شاد شم

-با خود فکر میکند: آیا 9 نفر کم نیست؟-
-به خود جواب میدهد:اگر واقعا دنبال میکنند نه-
از زمان حال ساده (I go, He goes, etc.) برای صحبت کردن
درباره ی حقایق، چیزهایی که همیشه صحت دارند، یا برای عادات و روتین ها
استفاده کنید.

برای مثال:
In England it often snows in winter. (a fact) در انگلستان معمولاً در زمستان برف می بارد. (یک حقیقت) I live in London (true – I don't change my house every day)من در لندن زندگی می کنم. (من هرروز محل زندگی ام را عوض نمی کنم.) John eats eggs for breakfast (routine or habit) جان برای صبحانه تخم مرغ می خورد. (روتین یا عادت)
چطور در انگلیسی فعل حال ساده بسازیم؟
برای ضمایر I, You, We
دوستان از امروز رسما استارت نوشتن جلد چهارم فرزند آتش رو زدم (غیر رسمیه )
و به احتمال قوی قراره با چند تا از دوستام اینو بنویسیم چونکه من یه رگایی از تنبل دو انگشتی دارم و حوصله ی تایپ کردن ندارم.
و همچنین خودم هم یه رمان جنایی دارم می نویسم که امیدوارم بپسندید.
۱۸ فروردین یا بقول خودم ۱۸ بدر و اولین دیدار با طبیعت در سال جدید به روایت تصویر (البته بعد ایام کرونایی و قرنطینه، اولین بار بود و یه جایی رفتیم که پرنده پر نمیزد ولی با عذاب وجدان بود)
چای در دل طبیعت خشک

ماه از دور

زوم شده ماه
The way a mother raises and teaches her children is different from how they’re taught at schools. She raises and teaches them with her behavior, words and feelings. She teaches them by stroking, by singing lullabies and by living with them. The more righteous and the more intelligent women are, the better children will be raised and taught.
May 1, 2013

Husbands, children, fathers and brothers should behave in a respectful way towards women. If women are regarded as respectable in the family environment, an important part of problems in our society will be solved. We should raise children in a way that they would plant a kiss on their mother’s hand: Islam calls for this behavior: this can be observed more frequently among religious or ethical families that are more fami

پیش نوشت: این کاریه که خیلی وقته می‌خواستم انجام بدم، که بلاگمو مرور کنم و یه سری تفاوت‌های خودم و قلمم و یه سری چیز دیگه رو توش رد بزنم... اما نکته‌ش اینجاست که به درد کسی جز خودم احتمالا نخواهد خورد :)
------------------------------------

روی ماه خداوند را ببوس - 1
روی ماه خداوند را ببوس - 2
جاناتان، مرغ دریایی - 1
جاناتان، مرغ دریایی - 2
موفقیت - 4
مکالمه..
صلح درونی؟.. شاید :)
درد رشدی کشیده‌ام که مپرس :))
دغدغه‌های همیشگی...

خارج از روزمرگی‌های زندگی
بچه‌ها 3&g
Every  I think about you it makes my heart feel numb and slowly this pain is killing me... 
 هر بار که بهت فکر می‌کنم باعث میشه قلبم بی حس بشه و این غم داره کم کم منو میکشه :)
Don’t let your happiness depend on something you may lose
نذار خوشبختیت وابسته به چیزی باشه که ممکنه از دستش بدی
Kiss me hard before u go☻
قبل از رفتن محکم بوسم کن↟⚆
Quando ti amo non devi preoccuparti di quelli che piaccio♥️
وقتی من تورو دوست دارم
لازم نیست نگران کسایی که منو دوس دارن باشی ;)
Before you I wasn’t a lover
قبل از تو من عاشق نبودم....!
Artist: Weki Meki | Music Name: Crush | Genre: Pop-Dance | Released: 2018 | Album: KISS, KICKS | Weki Meki – Crush (Music Video)
هنرمند: ویکی میکی | نام موزیک: کرش | سبک: پاپ دنس | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (ویکی میکی Weki Meki با نام (کرش) Crush
ادامه مطلب
سریال
وضعیت
روزهای آپ
ساعت پخش

آخرین قسمت های
آپ شده
لینک های سریال

1
why are you
اتمام پخش
یکشنبه
13 قسمت آخر
مشاهده

2
2gether
درحال پخش
شنبه
10
مشاهده

3
my engineer
درحال پخش
یکشنبه
9
مشاهده

4
Friend Zone
اتمام پخش
دوشنبه - چهارشنبه
4
مشاهده

5
sotus 2
اتمام پخش
یکشنبه - چهارشنبه 
به زودی
مشاهده

6
love by chance
اتمام پخش
سه شنبه - جمعه
14 قسمت آخر
مشاهده

7
theory of love
اتمام پخش
شنبه - چهارشنبه
12 قسمت آخر
مشاهده

8
kiss me againe
درحال پخش
سه شنبه - پنجشنبه
14 قسم
کنسرهای دهانی وحشتناک‌ن و خوندن درس هاش دو جون از جون هام کم می‌کنه. هر بار به پسرعمه‌م فکر می‌کنم و زجر بی‌پایانِ مادرش. که فیلم های عروسی‌ش رو میذاره و زار می‌زنه. به سیگار. به الکل. به دود. به مشکی پوشیدن‌ها، به حلوا و خرما. لعنت به مرگ سی سالگی.

+ لیلا می‌گه خودتو خیلی محکم بغل بگیر. خودتو بیش از حد دوست داشته باش. جای همه. باشه. بغل. دوستت دارم.
++ کاش زودتر شروع شه دیگه دانشگاه. خسته و کوفته و منتظر. صبح ها پباده رفتن و تند تند گام برداشتن
هر کسی اولویتی داره...
یکی اولویتش تناسب اندامشه...
یکی اولویتش دینه...
یکی ماشینشه...
یکی شخصیت سیاسی مورد علاقشه...
یکی شخصیت محبوب دینیشه...
اینا اکثرا رو اولویتشون تعصب دارن...
اولویت من چیه؟؟
الویت تو چیه؟؟
من اولویتمو نمبگم
چون به نظر من اولویت باید محرمانه باشه و فقط خود فرد اونو بدونه...
چون اینطوریه ک میری دنبالش و ازش خسته نمیشی
اولویتم همون هدفمه
اولویت همون هدفه همه اینجورین
اولویت داری؟؟
من مدتی پیش نداشتم ینی اصلا بهش فکر نمیکردم ولی
I don't know why parents insist on talking about others. specially mothers. God damn..other girls other girls..you know all of the mothers ate kind,they miss you , they love you but sometimes hard to tolerate:|
sometimes I say to myself, let's show them the real other girls, and be one of them.
last week that my mother was on travel,  although I had coaching exams I cooked, cleaned washed the dishes, and there was no mess in our home, and actually they see I can handle it very good..but she always love me to cooked and always say look at Fazeleh she never let her mother to touch anything and always cook,but tou I worry about you after marriage (actually she is 5years younger than me:/what the hell!) I never wana be like them because there is nothing in their damn minds except marriage and
Book 3 of the After series—newly revised and expanded, Anna Todd's After fanfiction racked up 1 billion reads online and captivated readers across the globe. Experience the internet's most talked-about book for yourself from the writer Cosmopolitan called “the biggest literary phenomenon of her generation.”
Tessa and Hardin’s love was complicated before. Now it’s more confusing than ever. AFTER WE FELL...Life will never be the same. #HESSA
Just as Tessa makes the biggest decision of her life, everything changes. Revelations about first her family, and then Hardin’s, throw everything they knew before in doubt and makes their hard-won future together more difficult to claim.
Tessa’s life begins to come unglued. Nothing is what she thought it was. Not her friends. Not her family
مزایای ما دخترا...
1:هیچوقت کچل نمیشیم مثل بعضیا
2:خواستگاری نمیریم که جواب رد بشنویم مثل بعضیا
3:هیچوقت لقب " بیکار " بهمون تعلق نمیگیره مثل بعضیا
4 :همه دوستمون دارن نیازی به پول نداریم مثل بعضیا
5:بخاطر مهریه به زندان نمیوفتیم مثل بعضیا
6:همیشه حق تقدم برای ما دختراس درست بر عکس بعضیا
7:کلا هدف از آفرینش ما بودیم نه بعضیا
وای این دودا از کجا داره بلند میشه ؟
‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️
سریال
وضعیت
روزهای آپ
آخرین قسمت
آپ شده
لینک های سریال

1
why are you
درحال پخش
یکشنبه
12
مشاهده

2
2gether
درحال پخش
شنبه
9
مشاهده

3
my engineer
درحال پخش
یکشنبه
5
مشاهده

4
dark blue kiss
اتمام پخش
دوشنبه - چهارشنبه
3
مشاهده

5
sotus
اتمام پخش
یکشنبه - چهارشنبه 
3
مشاهده

6
love by chance
اتمام پخش
سه شنبه - جمعه
5
مشاهده

7
theory of love
درحال پخش
شنبه - چهارشنبه
9 و 10
مشاهده

8
kiss me againe
درحال پخش
سه شنبه - پنجشنبه
3
مشاهده

9
2moons 2
درحال پخش
شنبه - دوشنبه
1 تا 6
مشاهده

پیام موقت
سلام من اومدم .
 فصل 12
پست عیدانه
نمی دونم مامان میستی کار درست کرد یا خرابتر
بیچاره میستی
الی-mary em-Star - حنانه- بیتا و....
تشکر که هستین و ممنون بابت همه امیدهایی که پخش میکنین
پ.ن1: کتاب های مجموعه بندیکت فروشیه فقط حین ترجمه رایگان گذاشته میشه و فایلی از اونها دیگه منتشر نخواهد شد پس لطفا اگه جایی فایل اونو رایگان گذاشته بودن دریافت نکنید و فروش الکترونیک این مجموعه فقط از طریق سایت یا اپلیکیشن طاقچه و کتابراه (برای اپل داران گرامی)  است از جای دیگه نخرید...
پ.
Shawn Mendes & Camila Cabello - Senorita

متنش:
I love it when you call me señorita

I wish I could pretend I didn't need yaBut every touch is ooh la la laIt's true, la la laOoh, I should be runningOoh, you keep me coming for you
Land in MiamiThe air was hot from summer rainSweat dripping off meBefore I even knew her name, la la laIt felt like ooh la la laYeah noSapphire moonlightWe danced for hours in the sandTequila sunriseHer body fit right in my hands, la la laIt felt like ooh la la la, yeah

I love it when you call me señoritaI wish I could pretend I didn't need youBut every touch is ooh la la laIt's true, la la laOoh, I should be runningOoh, you know I love it when you call me señoritaI wish it wasn't so damn hard to leave youBut every touch is ooh la la laIt's tru
هر کسی اولویتی داره...
یکی اولویتش تناسب اندامشه...
یکی اولویتش دینه...
یکی ماشینشه...
یکی شخصیت سیاسی مورد علاقشه...
یکی شخصیت محبوب دینیشه...
اینا اکثرا رو اولویتشون تعصب دارن...
اولویت من چیه؟؟
الویت تو چیه؟؟
من اولویتمو نمیگم
چون به نظر من اولویت باید محرمانه باشه و فقط خود فرد اونو بدونه...
چون اینطوریه ک میری دنبالش و ازش خسته نمیشی
اولویتم همون هدفمه
اولویت همون هدفه همه اینجورین
اولویت داری؟؟
من مدتی پیش نداشتم ینی اصلا بهش فکر نمیکردم ولی
عکاسی مادر و کودک می تواند کار دلهر آوری باشد. اما با کمی برنامه ریزی، توجه به روانشناسی خانواده و توجه به اینکه آیا زوایای جالب انتخاب می کنید یا نه، می توانید پرتره های عالی خلق کنید که تا سال ها به یادگار بمانند.
زنان معمولاً نسبت به خودشان در حوزه عکاسی بسیار سخت گیرند (از عکس هایشان راضی نیستند). بنابراین ارزش آن را دارد تا با انجام عکاسی مادر و کودک به نحو احسن، آن ها را شاد کنید. با کمک به مادران برای اینکه پیش از عکاسی آرامش داشته باشند
متن و تکست آهنگ جدید دوآ لیپا Dua Lipa به نام Favorite Problem
متن آهنگ:
[Verse 1]
Sippin' on that purple lean
Gangsta vibe, got me so mean
Come on let’s get a little wilder
Let's wait til the darkest lighter
Can you spark me one of your last cigarette?
I promise you, you'll never forget
What it feels to be living harder
Maybe party harder

[Pre-Chorus]
My heart’s never wanted anymore than you yet
When I see those touches all over your chest
I want nothing more than awake in your bed
Next to you, next to you

[Chorus]
Let me be your favourite problem
Let me be the one who's never forgotten
Let me be your bad girl, nothing but your bad girl
Let me be your favourite problem
Let me be the one who's never forgotten
Let me be your bad girl, nothing b
یک :
صندوق قلب مرا تا شکسته ای ...
صدها هزار قصه برای گفتنم ... هست !

دو :
امروز بیان نکن که مرا دوست داشته ای ...
خیال پریروز من با بیان تو مخدوش می شود ...
سه :
هنر توی نگاه تو بود ، نه کلام تو ! ...
میمردی و نمی گفتی ام : عشق
چهار :
قدرتم نیست برای کندن صورت تو !
میکشم بار عشق را روی کاغذ ها !
پنج :
می بخشمت برای فروختن قلب من به سینه ات
فردا که مرگ تو فرارسد ...
با قلب من ...
مردنت چه دیدنی ست ...!

شش :
مزار شش گوشه ت همین که عشق من است ...
زنده ام به عشق حرمت ، ی
زندگی ... رسم خوشایندیست!
زندگی بال و پری دارد با وسعت "مرگ"...!
پرشی دارد اندازه "عشق"...!
زندگی چیزی نیست، که لب تاقچه عادت از یاد من و تو برود.
                                                                               "سهراب سپهری

زندگی زیباست، نام یک فیلم کمدی بسیار جذاب است که توسط "روبرتو بنینی"، کارگردان ایتالیایی، در سال 1997 ساخته شده. این فیلم معنی واقعی ژانر کمدی را به ما نشان می دهد. با دیدن این فیلم می توانیم به خوبی درک کنیم که به راستی کمدی چیست؟
If you find it difficult to compose one, browse below many special and sincere romantic messages for your wife and send her the one that will talk straight to her heart!
40 Love Messages For Your Wife
♥ My wife, you are my secret of happiness and success I will never confess.
♥ You are the woman I dreamed of. The Woman who made our beautiful family a reality. The Woman that gave meaning into my life!
♥ You can make the clouds go away and paint the sky with the brightest colors of our love!

♥ I found my life’s true meaning because of you, since the day you married me. I love you my beautiful wife!
♥ You’ve made our house, our home and turned our relationship into a beautiful family!
♥ From the first day that I met you, I had this feeling for us. The feeling of peace and hap

دریافتحجم: 3.99 مگابایت 
متنش:
I found a love for me
Darling just dive right inAnd follow my leadWell I found a girl beautiful and sweet I never knew you were the someone waiting for me'Cause we were just kids when we fell in love
Not knowing what it wasI will not give you up this tim
SID
SID یه بند راک به سبک Visual-kei هست که مطمئنا بین انیمه بین ها هم شناخته شده اس 
چون تا حالا OP\ED های مختلفی رو از انیمه های مشهور مثه 
 Kuroshitsuji , Fullmetal Alchemist: Brotherhood ,Bleach, Magi: The Labyrinth of Magic 
خوندند.◝(⑅•ᴗ•⑅)◜..°♡
آهنگ های این بند واقعا جز نوستالژی های دنیای انیمه محسوب میشند !
مثه آهنگ OP فصل اول کوروشیتسوجی و یا ED اول انیمه ی فول متال ! (ღ˘⌣˘ღ)
این بند حسابی محبوب و پرطرفداره و می تونید تعداد بی شمار سینگل هاشون رو تو ویکی پدیا ببینید (^ω^)
همینط
for youحجم: 5.7 مگابایتتوضیحات: برای نمایش و یا دانلود روی لینک کلیک کنید
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

[Verse 1: Rita Ora] In your eyes, I’m alive در چشمانت، زنده ام Inside you’re beautiful درون زیبایی تو
Something so unusual in your eyes چیزی غیر معمول در چشمان تو I know

روز ولنتاین
فصل عشق اینجا است. عشق یک احساس غیرقابل توصیف است که دو قلب را برای یک عمر در هم می آمیزد. به همین دلیل است که ما روز ولنتاین را داریم – روزی برای ابراز عشق ، هیچ مانعی ندارد. مهم نیست که شما مجرد باشید ، متعهد باشید ، اخیراً ازدواج کرده اید یا سالها در کنار هم بوده اید ، این روز را باید جشن بگیرید.

چرا روز ولنتاین جشن گرفته می شود؟
این روز به افتخار مقدس ولنتاین بزرگ  Saint Valentine”” گرامی داشته می شود. در آن زمان ، پادشاه روم سربا
مطالعات پیشین و طراحیفلسفه های بی شماری برای هدایت طراحی به عنوان ارزش های طراحی و جنبه های همراه آن در طراحی مدرن وجود دارد، هر دو بین مدارس مختلف از جمله [و] و در میان طراحان تمرین [25] فلسفه های طراحی معمولا برای تعیین اهداف طراحی هستند. یک هدف طراحی ممکن است از حل مساله ی کوچکترین عنصر کوچکترین عنصر، به اهداف کلیدی و کلیدی اهداف اتوپیایی متناقض باشد. اهداف طراحی معمولا برای هدایت طراحی هستند. با این حال، درگیری های بین اهداف فوری و جزئی می
دانلود آهنگ جدید Drake به نام In My Feelings
Download New Music Drake In My Feelings
به همراه متن آهنگ
متن آهنگ in my feelings از drake Kiki do you love me Are you riding Say youll never ever leave from beside me Cause I want ya and I need ya And Im down for you always Kb do you love me Are you riding Say youll never ever leave from beside me Cause I want ya and I need ya And Im down for you always Look the new me is really still the real me I swear you gotta feel me before they try and kill me They gotta make some choices they runnin out of options Cause Ive been goin off and they dont know when its stoppin And when you get to toppin I see that youve been learnin And when I take you shoppin you spend it like you earned it And when you popped of

داشتن زیبایی صورت از بزرگترین آرزوهایی است که همه، خصوصا خانم ها همیشه به دنبال آن هستند. اما این روزها بنا به دلایل گوناگون، شاهد تیرگی ها، چین و چروک ها، لک ها، جوش ها و غیره بر پوست خود هستیم. بهترین راه حلی که می توان این مشکلات را برطرف نمود، استفاده از ماسک صورت می باشد. برای خرید ماسک صورت در ابتدا باید نوع کاربری آن را بدانبد و سپس اقدام به خرید نمایید. این روزها انواع مختلفی از این محصول، با توجه به کارایی های متفاوت و برندهای گونا
HOW TO MAKE A BIRTHDAY PARTY FOR KIDS?
Children usually like to have their peers present at their birthday party and do not give them energy as much fun as children's games on their birthday.
So if you are planning to have a birthday party for your child to be happy, invite your children of the same age. You can also use this instruction to excite your child's birthday.
9 Tips On Home Preparation
1 - The color of the kids enthusiastic. Cover all the walls and walls with colored papers.
2. Small and large colored balloons bearing the words "Happy Birthday" are hung on the roof of the house with short and long threads.
3 - Take a cascading color on the wall of the children to take their pictures. Photos look more beautiful in this case.
4. Do not use small colored lights to decorate your hom
Endless Tears
Cliff Edge

دریافت

Kimi no kokoro ni tsutsumareta ai wo chikai...
قلب تو در حالی که عشق نزدیک است محاصره می شود

Nemurenai yoru nando sugitemo nee uketomete
در شبهای بیخوابی مهم نیست که چقدر سعی میکنم مرا قبو
sudo vim /etc/ntp.conf# /etc/ntp.conf, configuration for ntpd; see ntp.conf(5) for helpdriftfile /var/lib/ntp/ntp.drift# Enable this if you want statistics to be logged.#statsdir /var/log/ntpstats/statistics loopstats peerstats clockstatsfilegen loopstats file loopstats type day enablefilegen peerstats file peerstats type day enablefilegen clockstats file clockstats type day enable# You do need to talk to an NTP server or two (or three).#server ntp.your-provider.example# pool.ntp.org maps to about 1000 low-stratum NTP servers.  Your server will# pick a different set every time it starts up.  Please consider joining the# pool: <http://www.pool.ntp.org/join.html>server 0.debian.pool.ntp.org iburstserver 1.debian.pool.ntp.org iburstserver 2.debian.pool.ntp.org iburstserver 3.debian.po
خوبی؟ 
ببین من نمیخوام فکر کنی که برای تلافی کردن اینجوری میکنم ولی دلم میخواد احساس واقعی که دارم رو بدونی برای همین متن زیر رو همراه با اهنگ دانلود کن و بخون. / باور کن نمیخوام ناراحتت کنم / این اخرین خواستمه ازت خیلی دلم میخواد بدونی که...                                  
رها خانم(نسرین همون اسمی که تو روم گذاشتی)
راستی مرسی بابت کتاب جغرافیا یادم نبود دست توعه...
دکتر مسعود نیلی با چند منحنی از آمار بانک ملی، نشان داد که تولید روند کاهشی داشته! ولی مصرف روند افزایشی و در سال جاری، مصرف 142درصد را در مقابل 45درصد تولید معرفی کرد. یعنی بیش از سه برابر تولید، مصرف می شود. حالا از کجا می آید؟ ایشان طبق عقل ناقص خود گفت: مردم یا خاک می خورند یا از جنگل تغذیه می کنند! چون مصرف سه برابری ایرانیان، در همه جا ثبت شده و نمی توان آن را انکار کرد، ولی تولید ایران جایی ثبت نشده! اما در واقع نخواسته اند که ثبت شود. زیرا از
پکیج فیلم های اکشن و هیجان انگیز 2018
کیفیت 1080p و 720p
در 22 DVD
شامل 82 فیلم جذاب و بسیار دیدنی

فیلم ها به شرح زیر میباشد :

DVD 1 :
Aquamen 2018                                         1.11 GB
Robin Hood 2018                                       952 MB
Once Upon a Deadpool 2018 1080p              1.7 GB

DVD 2 :
Bumblebee 2018                903 MB
Mortal Engines 2018           900 MB
The Last Man 2018             852 MB
Widows 2018                    950 MB
Battle Drone 2018             751 MB

DVD 3 :
Overlord 2018                                        950 MB
The Great Battle 2018   
آنهاییکه می گفتند دین از علم و سیاست جدا است، ببینند که مذهب چه کرده! رئیس جمهور اسرائیل می گوید: من دست آنکسی را می بوسم، که موشکهای ایران را نقطه زن کرد! شاید او نداند ولی همه ایرانی ها می دانند که: پدر موشکی ایران شهید شده است! او برای نقطه زن کردن موشک ها، دو راهکار اساسی داشت: اول اینکه وضو می گرفت و فرمول ها را می نوشت. بعد هم می خواست موشک ها مردم را اذیت نکند. همه موشکی های ایران، مانند ابن سینا، برای کشف فرمول اول وضو می گرفتند، و دو رکعت ن
چقدر طلا روز به روز گرونتره....رفتم یه جفت گوشواره برای عروسی دوستم میم گرفتم چقدر قیمتا نجومی شده....خود فروشنده میگفت وای اینا رو ما یک سوم قیمت میفروختیم چرا اینجوری شده آخه!
رفتم پیشاپیش کادویی رو خریدم که اصلا نمیدونم تا موقع عروسیش وضعیت جوری هست که بشه عروسی هم برگزار کنن یا نه.... باید به مستر اچ هم بسپرم اون تاریخ باشه و همراهم بیاد برای عروسی...
عروسی چهاردهم فروردین هست و باز هم دعوتمون کرد دیشبی و گفت هنوز کارت های عروسیشون آماده نیس
بی لیاقتی آل سعود باعث شد، تا خداوند به خشم اید و مراسم را به کربلا منتقل کند! زائران 30میلیونی که با بی عرضگی حاکمان عربستان، نمی توانند به مکه، یا در بقیع به زیارت ائمه بروند، راهشان را به سوی کربلا بردند. تا در فاصله بین الحرمین سعی و صفا را انجام دهند و قربانی و بیتوته کنند! در صحرای نجف، به شیاطین قاسطین و مارقین و ناکثین، سنگ بزنند. با لباس سیاه، به احرام: محرم در می ایند و  با شوق رکن یمانی، به سنگهای آستان امام حسین ع بوسه می زنند: که شهاد
لبنان نیز مانند اکثر کشورهای اسلامی، دچار بحران مزمنی هست که: سیاست آمریکا و انگلیس برای: تفرقه اندازی بین مسلمانان ایجاد کرده. آنها دموکراسی را برای خود یک جور معنی کرده، برای مسلمانان برعکس آن را عمل می کنند! مثلا مردم فلسطین در غزه، با یک انتخابات آزاد دولت قانونی هنیه را، انتخاب کرده اند ولی از نظر غربی ها، تروریست هستند! همینطور بزرگترین حزب دنیا در لبنان، با تمام اعضای فراوانش، به همین شکل متهم می شود. در عراق با اینکه ضد امریکایی ها ر
تنها مانده بود که «مرگ ساخت چین» داشته باشیم. در قدیم کتابی بود بنام (مرگ از کدام طرف می آید) از مجموع داستانهای پلیسی: دهه 40ایران که دانش اموزان دبیرستان، روزی یک ریال می دادیم و آنها را اجاره کرده، همان روز هم می خواندیم! داستان آن خلاصه درگیری کارآگاهی بنام لاوسون، با محله چینی های وحشی بود. چون آنها با روشهای سنتی و سامورایی، مردم را طوری می کشتند، که کارآگاه از ان سر در نمی اورد! حالا این بلا را سر ایرانی ها آوردند! ایرانی ها نمی دانند مرگ
- نوازش کردن رفتاری حیاتی و اصیل است که متأسفانه کمتر به آن توجه می‌کنیم. دیده‌اید که گربه‌ها چطور وقتی کسی دستی به سرشان می‌کشد یا پشتشان را نوازش می‌کند آرام می‌شوند؟ ما نیز بعضی‌اوقات به تنها چیزی که نیاز داریم نوازش است. اینکه همسرمان نا غافل دستمان را بگیرد یا سرمان را روی سینه‌اش بگذارد و نوازشمان کند. هیچ‌چیز با قدرتی که چنین رفتاری دارد برابری نمی‌کند. این معجزه لمس کردن است. وقتی‌که به‌دوراز کلمات قابل تفسیر، سلول‌های پوست

اگر چشم مدخل روح باشد، آنوقت میتوان گفت
که لب هم راهرو ذهن اسـت. مــا افکار خود را با یک لبخند انتقال می دهیم،
عشق را در کلمـات می گنجانیم و علایق خود را با بوسه ابراز می نماییم. در
یک بوسه مطالب عمیقی وجود دارد که بیان آن ها فرای لغات و کلمات است.

نـویسنده کتاب "عشق و رابـطه
جنسی"، دکتــر جان فری مـعتقد است: "بوسیدن هنر است و نشان دهنده یک نوع
بیان فردی و کاملاً شخصی از عشق و محبت می باشد."

بوسه زمانی ایجاد می شود که زوجین برای اولین بار به
فواید بوسه
ارسال شده توسط:محسن باقریتاریخ ارسال: 2014-12-27در روابط جنسی و زناشویی۰
به گزارش : مجله اینترنتی سوبول
فواید بوسه در روابط زناشویی
اگر چشم مدخل روح باشد، آنوقت میتوان گفت که لب هم راهرو ذهن اسـت. مــا افکار خود را با یک لبخند انتقال می دهیم، عشق را در کلمـات می گنجانیم و علایق خود را با بوسه ابراز می نماییم. در یک بوسه مطالب عمیقی وجود دارد که بیان آن ها فرای لغات و کلمات است.نـویسنده کتاب “عشق و رابـطه جنسی”، دکتــر جان فری مـعتقد
بیوگرافی سلنا گومز و عکس های جذاب وی
نام:سلنا
نام خانوادگی:گومز
تاریخ تولد:22 ژوئیهٔ 1992 ‏
محل تولد:گرند پریری، تگزاس، آمریکا
شغل:خواننده، بازیگر، تهیه کنندهٔ اجرایی، طراح مد

بیوگرافی سلنا گومز
------------------------------------
زندگی شخصی سلنا گومز
سلنا مری گومز متولد 22 ژوئیه 1992 بازیگر و خواننده اهل آمریکا است. سلنا گومز در گرند پریری تگزاس به دنیا آمد. مادر گومز، آماندا داون مندی تیفی (که دارای سابقهٔ بازیگری نیز بوده) وی را در سن 16 سالگی به دنیا آورد.
خ
What does it take to transform a simply annoying work environment into a sexually harassing hostile work environment? In order to answer this question, it is important to look at all of the circumstances together. There are four primary factors that are considered when looking at the totality of the circumstances. For your knowledge, these four factors are described in this article, although it is important to note that no single factor is required for a work environment to be deemed hostile. If you think you might have a claim for sex discrimination in the form of a hostile work environment, contact a discrimination attorney as soon as you can to figure out what you can do about your situation. 
The frequency of discriminatory conductSometimes, work environments can be deemed hostile b
If anyone asks youhow the perfect satisfactionof all our sexual wantingwill look, lift your faceand say,
Like this.
When someone mentions the gracefulnessof the nightsky, climb up on the roofand dance and say,
Like this.
If anyone wants to know what “spirit” is,or what “God’s fragrance” means,lean your head toward him or her.Keep your face there close.
Like this.
When someone quotes the old poetic imageabout clouds gradually uncovering the moon,slowly loosen knot by knot the stringsof your robe.
Like this.
If anyone wonders how Jesus raised the dead,don’t try to explain the miracle.Kiss me on the lips.
Like this. Like this.
When someone asks what it meansto “die for love,” pointhere.
If someone asks how tall I am, frownand measure with your fingers the spacebetween the crea
گفده بودم ک قراره یکار بد انجام بدم
شاید خ مسخره باشه ولی یجورایی خ بنظرم هیجان انگیز بود
و الان ب هیچ عنوان پشیمون نیسم(خب شایدم باید باشم اگ تااخر هفته پی ام نده)
خب قضیه ازونجا شروع شد که فک کنم حدودا پونزدهم فروردین بود داشتم با یکی از دوسام(گای فرند)چت میکردم
این پسرو که خیلیم پسر خوبیه(؟) من از مهدکودک میشناسم....بعد از مهدکودک البت گمش کرده بودم سر ی جریانی پارسال پیدا کردیم همو از تو تل...ازون موقع دوبار همو دیدیم ولی خب مامانامون بودن دگ
خب این مدتی که ننوشتم تقریبا همش رو خونه بودم جز 2 روزش....
بابا رفت و آمدش به بیرون خیلی خیلی محدود و کمتر شد... بیشتر رفت و آمدش هم مربوط به خریدهای خونه میشه که سعی میکنیم توی خریدها کلی خرید کنیم....میوه و سبزیجات و سوپری... که کمتر نیاز به بیرون رفتنشون باشه...
سوپری سر کوچه مون هم که جدیدا اشتراک میده و خریدا رو درب منزل تحویل میده بخاطر شرایط پیش اومده که خب باعث آرامش خاطر هست به نظرم...البته که فاصله ای با خونمون نداره.... چون مثلا چند روز پیش ها
Arbaeen; World's Biggest Pilgrimage

It's not the
Muslim Hajj, or the Hindu Kumbh Mela. Known as Arbaeen, it is the
world's most populous gathering and you've probably never heard of it!
Not only does the congregation exceed the number of visitors to Mecca
(by a factor of five, in fact), it is more significant than Kumbh Mela,
since the latter is only held every third year. In short, Arbaeen dwarfs
every other rally on the planet, reaching twenty million last year.
That is a staggering %60 of Iraq's entire population, and it is growing
year after year.
Above all, Arbaeen is
unique because it takes place against the backdrop of chaotic and
dangerous

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها